Header Ads

LISTA actualizata a documentelor de recunoaștere (certificatelor) întocmite

       
Ordinul Asistenților Medicali Generaliști, Moașelor și Asistenților Medicali din România, în calitate de autoritate competentă,  întocmește şi eliberează documentele (certificate etc.) necesare recunoaşterii în scop profesional a titlurilor româneşti de calificare de asistent medical generalist, de moaşă şi de asistent medical, în celelalte State Membre UE.
Lista dosarelor depuse la filiala Oamgmamr Dambovita si expediate catre Oamgmamr Central.






Nr crtNume PrenumeData primire Filiala Data expediere catre
OAMGMAMR Central
Data primire de la
OAMGMAMR Central
1Patrulescu Maria Doina08.01.201612.01.201610.02.2016
2Sivu Gratiela Irina18.01.201619.01.201612.02.2016
3Trandafirescu Camelia - Gabriela18.01.201619.01.201610.02.2016
4Stoica Flavia Mihaela20.01.201622.01.201610.02.2016
5Paraschiv Laurentiu Constantin27.01.201629.01.201612.02.2016
6Raducu Florina28.01.201629.01.201612.02.2016
7Neculae Liviu Ionut02.02.201604.02.201623.02.2016
8Iarca Magdalena02.02.201604.02.201623.02.2016
9Mircea Mihaela08.02.201611.02.2016
10Craciunoiu Maria Alexandra09.02.201611.02.2016
11Novac Alina10.02.201611.02.2016
12Turcu Raluca19.02.201623.02.2016
13Toescu Nicoleta Ionela22.02.201623.02.2016
Trimiteți un comentariu
Un produs Blogger.